etui do ipadaIPady – najnowsze funkcje i możliwości

Ipady doczekały się tylu możliwości, że niedługo zrównają sie z zwykłymi komputerami PC. Najnowsze modele, wyposażone są w wiele ciekawych funkcji. Oto niektóre z nich:

Klonowanie obrazu na telewizor – dzięki tej funkcji możliwe jest odtwarzanie obecnego widoku tabletu na telewizorze. Jest to bardzo pomocne przy oglądaniu filmów lub zdjęć zgromadzonych na urządzeniu.

Odtwarzanie muzyki na ekranie blokady – umożliwia odtwarzanie muzyki lub clipów video, podczas gdy urządzenie ma uaktywnioną blokadę. pomocne bardzo w podróży, gdy nie trudno o przypadkowe dotknięcie wyświetlacza.

Dostęp do emotikon – w najnowszych urządzeniach zadbano o dostęp do emontikonek w popularnych komunikatorach. Szczególnie ucieszy osoby, które często z nich korzystają.

Sprawdzanie definicji słów – gdy odtwarzamy dany tekst lub książkę, możemy sprawdzić znaczenie słów dzięki stałemu dostępowi to interaktywnej encyklopedii.

Wiele innowacyjnych udogodnień zapewne ucieszy te osoby, które używają wskazanych aplikacji. Są to kolejne gadżety w branży IT, które zapewne niedługo zagoszczą na większości tego typu urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *