Szkolenia IT – Microsoft

img_19-300x200
Z dnia na dzień na rynku przedstawiane są innowacyjne artykuły ze świata techniki,wszystko to dzięki dynamicznie rozwijającej się branży którą jest informatyka. Tak szybki postęp jest rezultatem nieprzerwanej potrzeby wdrażania nowych udogodnień aby nasze życie zmieniało się na  coraz to prostsze a nasza praca coraz to wygodniejsza. W aktualnych czasach każda jednostka gospodarcza jest wiernie połączona z specjalizacjom informatyczną , jest to konieczność,bo zapewne nie jesteśmy w żaden sposób wyobrazić sobie żeby jakaś firma mogła działać odpowiednio bez takich elementarnych rozwiązań jak np. komputer stacjonarny, internet. To elementy podstawowe bez których dzisiejsze życie jest wręcz niemożliwe.


Ten cały przebieg komputeryzacji  ogromnie nam pomaga w dowolnej płaszczyźnie  naszego funkcjonowania,stworzył dodatkowo ogromny rynek pracy na którym każdy człowiek może się odnaleźć ,ale niezmiernie trudno jest się na nim utrzymać.
Wynika to z ogromnie szybkiego tempa wprowadzania kolejnych programów ,i ktokolwiek kto pragnie być fachowym pracownikiem w tej dziedzinie musi cały czas szkolić się aby móc podołać wyzwaniom swojej pracy
W tym tekście postaramy się zaprezentować bardzo ważny składnik całego rynku którym jest firma Microsoft.
Wszyscy wiemy że przedsiębiorstwo Microsoft ma niesłychanie duży udział w rynku. Stworzony przez tą jednostkę system operacyjny MICROSOFT WINDOWS używany jest przez bardzo dużą część konsumentów indywidualnych  jak i przez firmy.
Z tego właśnie powodu postanowiliśmy w tym tekście zaprezentować charakterystykę   szkolenia które traktuje o administracji baz danych Microsoft SQL Server 2008
Microsoft SQL Server – jest to system który pozwala na zarządzanie bazą danych. Jest to najistotniejszy produkt Microsoft do baz danych przez co jest tak niezwykle istotny. Cechuje się tym iż język zapytań tworzy się za pomocą Transact-SQL.
Decydującym celem odbycia kursu jest zaznajomienie uczestników z wiadomościami dotyczącymi administracji serwerów. Dokładniej mówiąc chodzi o instalację oraz konfigurację serwera aż po bardzo skomplikowane działania porządkowego.
Szkolenie to jest przeznaczone dla programistów baz danych , oraz dla osób którzy interesują się problematyką administrowania serwerem baz danych Microsoft SQL.
Po zakończonym kursie uczestnik powinien należycie wykonać:
-instalację i konfigurację SQL Server 2008
-kopie zapasowe baz danych
-importowanie i eksportowanie danymi
-automatyzację zadań
-procedurę zarządzania serwerami połączonymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *